پیش نمایش فیلم آینده‌ی خانوادگی/سرگرم کننده‌ی سلمان خان یک جنبش به وجود آورد  با توجه به طرفدارانی که سلمان خان دارد جای تعجب نیست که این پیش نمایش
از زمان پخش پیش نمایش تا زمان اکران همینطور ترند شود.

این یک فیلم دراماتیک است که سلمان خان در نقش مُرید “باجرنگی” در آن ظاهر خواهد شد  و ماموریت وی بُردن یک دختر کوچک به کشورش ” پاکستان” است. کارینا کاپور خان و  نوازلدین صدیقی، دو ستاره‌ی پر آوازه نیسز به همراه کبیر خان(کارگردان) بخشی از عوامل این فیلم خواهند بود.

در مورد بحث مربوط به باجرنگی یا همان پاوان چاتوردی، سلمان خودش اظهار داشت که  این شخصیت فیلم الهام گرفته از شخصیت او در زندگی واقعی اش است. او همچنین از
طرفدارانش خواست که آنگونه باشند.

.وی همچنین گفت که از همان بار اول که فیلم نامه را خوانده فورا از آن خوشش آمده است کبیر خان در این رابطه اظهار داشت که سلمان خان در هر نقشی که از او به تصویر
کشیده شده است او در همان صفاتی ظاهر میشود که شناخته شده است.

وی ادامه داد:  وقتی که من داستان فیلم را برای وی خواندم، او کاملا عاشقش شد این یقینا قدرت یک شخصیت است و همان حس والای شخصیتی است که سلمان با آن شناخته شده است.

 

برخی از صحبت‌های مهمی که سلمان در این مصاحبه گفته است را به صورت نکته‌های یک خطی برای شما تهیه کرده‌ایم.

– در لحظه فیلمبرداری وقتی که نوبت صحنه‌های احساسی می‌شد، خود به خود اشک جاری می‌شد، بدون اینکه من کاری بکنم.. این اتفاق اولین باری بود که می‌افتاد.
– این فیلم کاملا مثبت بوده و اگر کسی میخواهد دوستی دو کشور را ببیند باید به تماشای این فیلم بنشیند، چرا که دوستی بین پاکستان و هند در این فیلم به تصویر کشیده شده است.
– وقتی اولین بار این فیلم نامه را خواندم یه حسی داشتم که نباید این فیلم دست کسی دیگر برود، فقط من و کبیر میتوانستیم این موضوع را به خوبی بیان کنیم.
– در مورد کار کردن با کارینا کاپور باید بگویم که او در حین کار یک فرد خشک و خسته کننده است و جالب است که من هم از آدم خشک خوشم می‌اید.

 

Salman Khan Official Interview with Bombay Times for Bajrangi Bhaijaan

  • سلام، مهمان
  • خروج
بزودی
free webpage hit counter